Як платити за світло влітку менше — у ДТЕК назвали важливий нюанс.


Літній період в Україні часто буває дуже спекотним, тому багато людей вмикають кондиціонери. Однак це може призвести до зростання сум у платіжках за світло.
Як не переплачувати за світло, коли використовується кондиціонер
За даними ДТЕК, заощаджувати електроенергію допоможе правильно підібраний температурний режим на кондиціонері. Занадто низька температура може призвести до значного зростання сум у платежах.
"Оптимальними є 24-26 градусів за Цельсієм. Кожен градус нижче 22 градусів за Цельсієм додає до рахунку до 8%", — пояснили у ДТЕК.
Крім того, рекомендується користувачам, які використовують кондиціонери в спекотні дні, закривати вдень штори і покривати вікна спеціальними плівками. Це дозволить приміщенню нагріватися повільніше, а кондиціонеру працювати при менших навантаженнях.
Однією з найпоширеніших проблем для кондиціонерів є забиті фільтри. Рекомендується очищати їх щомісяця, оскільки у разі їх забруднення техніка працюватиме менш ефективно і споживатиме більше електроенергії.
З липня в Україні відбулися зміни у показнику номінальної напруги. ДТЕК розповів про те, чи вони вплинуть на українців. Також варто дізнатися, чи зміниться тариф на електроенергію з 1 серпня.
Під час літніх спекотних днів багато людей в Україні вмикають кондиціонери, що може призвести до зростання платіжок за електроенергію. Для заощадження електрики рекомендують підтримувати температурний режим на рівні 24-26 градусів за Цельсієм, а також дбати про чистоту фільтрів у кондиціонерах та правильно ізолювати вікна під час спеки. Крім того, варто бути уважними до змін у тарифах на електроенергію та напругу в мережах, що можуть відбутися.Читайте також
- Вперше в історії Польщі — яка знахідка зробить країну заможнішою
- Перевалка сталі відновилася в порту на Одещині — що це дасть
- Нове слово в енергетиці — де знайшли природне родовище водню
- Українці вигідно здають чормет у липні — яка ціна за 1 кг брухту
- АЗС оновили ціни на пальне — до чого готуватися водіям в Україні
- Літій з моря — як може витіснити шахти та змінити геополітику