Гра закінчена: Reuters про те, чому союзники Трампа вимагають "нокаутуючих" санкцій проти Путіна.


Останні дані Reuters свідчать, що республіканці в Конгресі та радники в Білому домі настоюють на введенні нових санкцій проти Росії через збільшення конфлікту на Україні. Американські чиновники розробили пакет економічних заходів, який включає банківські та енергетичні санкції.
Серед розглядуваних варіантів - підтримка законопроєкту сенаторів Ліндсі Грема та Річарда Блюменталя, який передбачає встановлення 500% мита на товари з країн, що купують російську нафту.
Президент Трамп спочатку домовився про початок переговорів про перемир'я з Путіним, але після нових атак на Україну відмовився від переговорів. Трамп відчуває тиск щодо санкцій, але він все ще сподівається на розвиток економічного партнерства з Росією та розглядає санкції як ескалацію напруги.
Санкції ЄС та позиція Трампа
Європейський Союз також посилює санкції проти Росії, зачіпаючи понад 130 організацій та осіб. Американські чиновники не мають заперечень щодо цих дій ЄС. Високопоставлений співробітник Білого дому зазначив, що Трамп розглядає різні способи тиску на Росію і зважає свої варіанти.
Політичний тиск на президента Трампа стосовно впровадження санкцій проти Росії зростає як з боку республіканців в Конгресі, так і з Європейського Союзу. Трамп відчуває тиск, але залишається сподіватися на можливість збереження економічного партнерства з Росією, хоча нові санкції розглядає як ескалацію напруги.
Читайте також
- Земельний бум в Україні: ціни за гектар різко зросли
- В Україні впали ціни на "борщовий набір": що вже стало доступніше
- Зеленський пообіцяв Трампу замінити посла України в США: у FT назвали кандидатів
- Де і як можуть вручити повістку про мобілізацію: роз'яснення від ТЦК
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати