"Повернення не має бути випробуванням": як держава допомагає ветеранам.
02.07.2025
1379

Журналіст
Шосталь Олександр
02.07.2025
1379

Директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк заявила, що служба робить все можливе, щоб підтримати ветеранів у їхньому переході до цивільного життя. Вона висловила це під час засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та прав ветеранів.
Наразі розробляється Концепція впровадження ветеранської політики в службі зайнятості, яка має сприяти повній інтеграції ветеранів у суспільство та економіку країни.
"Повернення ветеранів до цивільного життя має бути підтриманим процесом, а не випробуванням. Наша мета - забезпечити їм підтримку на всіх етапах",підкреслила Юлія Жовтяк.
Чотири напрями підтримки ветеранів
Держслужба зайнятості розвиває чотири основні напрями для успішної адаптації ветеранів:
- Фінансова підтримка: більше двох тисяч ветеранів отримали гранти на розвиток бізнесу, а також планується створення понад трьох тисяч нових робочих місць.
- Освіта та перекваліфікація: понад тисяча ветеранів здобули освіту за ваучером, а п'ять тисяч професійну підготовку.
- Сприяння працевлаштуванню: кожен четвертий ветеран вже знайшов роботу. Діють програми компенсації для роботодавців та оснащення робочих місць для ветеранів з інвалідністю.
- Інформаційна підтримка: у службі працює понад 400 структурних підрозділів та 88 офісів "Зроблено в Україні", які надають повний спектр послуг від консультацій до післягрантового супроводу.
Державна служба зайнятості активно працює над підтримкою ветеранів у їхньому переході до цивільного життя, надаючи не лише фінансову підтримку, але й допомагаючи у навчанні, працевлаштуванні та наданні інформаційної підтримки.
Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та прав ветеранів директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк підкреслила важливість підтримки ветеранів у їхньому інтегруванні до цивільного життя. Описавши чотири напрями підтримки ветеранів, вона наголосила на значущості надання різноманітної допомоги, яка включає фінансову підтримку, навчання, працевлаштування та інформаційну підтримку.Читайте також
- В Україні запустять єдину платформу моніторингу зеленого переходу
- Автобус з українцями розбився у Німеччині: водій не впорався з керуванням
- Україна приєднається до Резерву кібербезпеки ЄС
- Водіїв попередили про рейди на дорогах: які документи потрібні та про що можуть запитати
- Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво: на що звернути увагу при покупці
- Готівка чи картка: скільки грошей можна перевозити через кордон