Програма компенсацій б'є рекорди: аграрії масово отримують кошти за вітчизняну техніку.


Міністерство економіки України затвердило новий розподіл коштів для компенсації 25% вартості української сільськогосподарської техніки та обладнання. Згідно з результатами заявок, що надійшли в травні, 50 агровиробників отримають компенсацію на загальну суму понад 6,8 млн грн.
"У травні ще 50 аграрних підприємств подали заявки на компенсацію за придбані 65 одиниць української с/г техніки загальною вартістю понад 27 млн грн. Держава компенсує їм понад 6,8 млн грн. Програма компенсації 25% вартості (без ПДВ), як інструмент політики розвитку виробників "Зроблено в Україні"", - зазначив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.
Підприємці придбали широкий асортимент української сільськогосподарської техніки, такий як культиватори, сівалки, обприскувачі, борони, плуги, автомобільні ваги, котки, вакуумні напівпричепи-цистерни, розкидачі добрив, елеваторні підйомники для зерна, бункери-накопичувачі, обладнання для утримання дійного стада, маніпулятори та інше обладнання.
Агропідприємства з різних областей України у програмі
У травні до програми долучилися агропідприємства з 17 областей. З найбільшою кількістю заявок виступили підприємства з:
- Дніпропетровської області - 7 заявок;
- Миколаївської області - 6 заявок;
- Київської та Черкаської областей - по 5 заявок.
Виплати компенсацій здійснюватимуться через 9 банків-учасників програми. Найбільші суми будуть перераховані через: Укргазбанк - 2,89 млн грн, ПриватБанк - 2,46 млн грн, Укрексімбанк - 0,83 млн грн. Усього в програмі бере участь 34 банки.
Міністерство економіки України оголосило про затвердження розподілу коштів для агровиробників. Програма компенсації заохочує розвиток вітчизняного виробництва та викликає активний інтерес сільгосппідприємств до участі у ній.
Міністерство економіки України затвердило новий розподіл коштів для компенсації українським аграріям 25% вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання. Програма, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва, отримала значний інтерес з боку підприємців, які придбали різноманітне обладнання для вдосконалення сільського господарства та підвищення ефективності виробництва.
Читайте також
- Євро проб'є позначку 50: експерт назвав фактор, який послабить гривню у липні
- Не для всіх пенсіонерів: ПФУ пояснив, кому щомісяця доплачуватимуть по 5000 гривень
- НБУ ввів в обіг нову монету: як вона виглядає
- "Найкраща розмова за весь час": Зеленський розповів про переговори з Трампом та нові кроки проти Росії
- В одній із країн ЄС ухвалили кардинальне рішення щодо біженців: до чого українцям готуватися з жовтня
- Редакція The New York Post закликала Трампа не покидати Україну