Сім’я спецпредставника Путіна володіє нерухомістю у Франції, ОАЕ та РФ на $88 млн.


За даними російських ЗМІ, сім'я Кирила Дмитрієва, голови російського суверенного фонду, має нерухомість в Росії, ОАЕ та Франції на суму приблизно 7,5 млрд рублів. Вартості цих активів оцінюються на понад $88 млн.
За даними російських ЗМІ, родина Кирила Дмитрієва, голови російського суверенного фонду, володіє нерухомістю в Росії, ОАЕ та Франції, яка оцінюється приблизно в 7,5 млрд рублів. Вартість цих активів становить понад $88 млн.
Кирил Дмитрієв був призначений спеціальним представником Путіна з питань економічного співробітництва з іноземними країнами у лютому 2025 року. Він брав участь у переговорах між США і Росією 18 лютого в Ер-Ріяді. Спільницею Дмитрієва є Наталія Попова, подруга катерини Тихонової, дочки Путіна, і заступниця останнього в Innopraktika.
До назначення на посаду глави РФПІ в 2011 році, Дмитрієв мав два об'єкти нерухомості в Москві та Нової Риги, вартість яких складала 420 млн рублів. Пізніше, він разом з дружиною купив ще п'ять нерухомих об'єктів в Москві, вартість яких оцінюється в 810 млн рублів, і кілька квартир на Малій Бронній, які сьогодні коштують 1,8 млрд рублів.
Також, Дмитрієв зареєстрував будинок на Рубльовці на ім'я матері своєї дружини, Маргарити Попової, який коштує 1,2 млрд рублів. Крім цього, його батько купив цінні папери на 59 тис. євро, які вже в наступному році вартували 45 млн євро.
Після російського вторгнення в Україну, в Дубаї було зареєстровано ще дві квартири на батька Дмитрієва загальною площею 980 кв. м, вартістю майже 8,5 млн євро. Отже, загальна вартість нерухомості Кирила Дмитрієва і його родини становить 7,5 млрд рублів. За останні два роки Дмитрієв заробив 660 млн рублів.
Читайте також
- Тест ПДР про розворот та лівий поворот — хто кому поступиться
- В Одесі з'явилася ще одна дошка — на честь кого
- Законність роботи одеських ресторанів та клубів без укриття
- Доплати в транспорті — про що забуває багато пасажирів
- Українці можуть отримати допомогу від Агенції ООН — деталі
- Нова воля спадкодавця — як скасувати заповіт у 2025 році