Українців навчатимуть захисту держави: деталі нового законопроекту.


Ірина Верещук заявила про внесення законопроєкту щодо національного спротиву до Верховної Ради. Зміни в законодавстві спрямовані на підготовку громадян до захисту держави. Навчання буде проводитися добровільно або в межах освітніх програм, з використанням Центрів підготовки по всій країні.
"Система підготовки до національного спротиву - це не про війну, це про готовність", - підкресила Верещук.
Центри підготовки матимуть широкі повноваження, зокрема, можливість використовувати майно державних і місцевих органів влади для навчання та створення стрільбищ. Також буде дозволено бронювати від мобілізації деякі категорії чоловіків.
Україні дозволять бронювати від мобілізації ще одну категорію чоловіків
Верещук наголосила, що національний спротив - це мир, адже сильне суспільство забезпечує мир. "І ми будемо готові!", - додала вона.
Ірина Верещук представила новий законопроєкт щодо національного спротиву, спрямований на підготовку громадян до захисту держави та боротьби з ворогами. Ця ініціатива передбачає підготовку через Центри підготовки різних категорій громадян. Додатково, внесені зміни в законодавство дозволять бронювати від мобілізації деякі категорії чоловіків, що підвищить готовність країни до можливих викликів та загроз.
Представлений законопроєкт Ірини Верещук спрямований на підготовку нації до можливих викликів та загроз. Центри підготовки допоможуть збільшити готовність громадян до захисту держави, надаючи їм необхідні навички та знання для дієвого спротиву. Бронювання від мобілізації певних категорій чоловіків також підвищить загальну готовність країни до можливих криз та конфліктів.Читайте також
- Земельний бум в Україні: ціни за гектар різко зросли
- В Україні впали ціни на "борщовий набір": що вже стало доступніше
- Зеленський пообіцяв Трампу замінити посла України в США: у FT назвали кандидатів
- Де і як можуть вручити повістку про мобілізацію: роз'яснення від ТЦК
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати